Udogodnienia

UDOGODNIENIA

Zobacz co zapewnia Otulina

Nasz dom wypoczynkowy to nie tylko komfortowe, prywatne apartamenty. Starannie zaprojektowane, użytkowe części wspólne stanowią o charakterze tego miejsca. Gdy tylko przekroczysz próg przywita Cię przestronny i przytulny salon z jedynymi w swoim rodzaju oknami, które odsłonią widok na urokliwy szczyt Hnatowego Berda. A to dopiero początek. Sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie i Twoich bliskich w Otulinie

SALON

z aneksem kuchennym i jadalnią

Przestronny salon na parterze to doskonałe miejsce do wieczornego wypoczynku przy skwierczącym kominku. Znajdują się w nim dwie kanapy oraz dwa fotele – meble wypoczynkowe pomieszczą 7-8 osób. W salonie znajduje się również 60 calowy podwieszany telewizor z pakietem Canal+ oraz wysokiej klasy system audio, który wspomoże relaks ciepłym brzmieniem.

Z salonem łączy się jadalnia z dużym stołem oraz aneksem kuchennym wyposażonym w zmywarkę, lodówkę, płytę indukcyjną i wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne. Dla naszych gości udostępniliśmy również w tym miejscu ekspres na kawę ziarnistą oraz kostkarkę do lodu, która przyda się szczególnie w upalne letnie popołudnia. Zaraz przy salonie znajduje się ogólnodostępna toaleta.

Sprawdź szczegóły ->

OGRÓD I ALTANA

wypocznij na świeżym powietrzu i podczas wieczornego ogniska

W ogrodzie Otuliny znajdziecie kilka miejsc, które uprzyjemnią wam wypoczynek na świeżym, górskim powietrzu. Przygotowaliśmy dla was altanę o powierzchni ponad 70 metrów kwadratowych. Znajdziecie tam duży grill gazowy, dwa stoły, 16 krzeseł i strefę relaksu z kanapami. To doskonałe miejsce do wypoczynku w gronie przyjaciół, a dzięki niemałej przestrzeni może posłużyć również do organizacji biesiad, czy nawet małych uroczystości w ciepłe dni.

Oprócz altany w ogrodzie znajduje się palenisko z rusztem, dedykowane do organizacji ogniska. Nawet przy pełnym obłożeniu apartamentów każdy z gości znajdzie dla siebie miejsce w którym będzie mógł wypocząć z najbliższymi. Wszystko to w otoczeniu pięknej, wielobarwnej roślinności.

ANTRESOLA

odsapnij wieczorem przy bieszczadzkiej literaturze

Na antresoli ponad wspólnym salonem, można odpocząć w klimatycznej czytelni lub spędzić czas przy grach planszowych. Dostępna jest znaczna kolekcja książek (wiele z nich nawiązuje tematyką do bieszczadów) oraz nasze ulubione gry planszowe, także dla najmłodszych.  Miłej zabawy!

PARKING DLA GOŚCI

oraz miejsce na rowery

Przed Otuliną znajdziecie prywatny parking przeznaczony dla naszych gości. Bieszczady to również turystyka rowerowa, którą bardzo polecamy, dlatego przygotowaliśmy miejsce na bezpieczne przechowywanie waszych jednośladów. Od strony południowo-wschodniej zauważycie wejście do zamykanej na klucz piwnicy w której przygotowane są stojaki na rowery.